Dołącz do zespołu!

W związku z nowym etapem w życiu naszego ośrodka rozpoczęliśmy rekrutację nowych specjalistów. Poszukujemy osób, którym bliskie jest nasze podejście do zdrowia psychicznego i człowieka. Stawiamy na wysoką jakość, chęć uczenia się i otwartość na superwizowanie własnej pracy w zespole, a także na bliską współpracę psychologów, psychoterapeutów i lekarzy.

Jeśli czujesz, że w naszym zespole jest dla Ciebie miejsce, skontaktuj się z nami. W szczególności zapraszamy do kontaktu osoby o poniższych specjalizacjach:

  • psychiatra dzieci i młodzieży lub osoba w trakcie specjalizacji,
  • psycholog psychoterapeuta,
  • neuropsycholog,
  • psycholog seksuolog,
  • psycholog/psychoterapeuta dziecięcy. 

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług zdrowia psychicznego.

Profesjonalna psychologia, psychoterapia i psychiatria blisko drugiego człowieka.

„W Propsyche od samego początku zwracamy dużą uwagę na szczegóły. Od momentu pierwszego kontaktu z pacjentem po zakończenie leczenia, stawiamy na profesjonalną jakoś usług. Nie odbieramy telefonów w pośpiechu, udzielamy wyczerpujących informacji, znamy własne ograniczenia i komunikujemy je pacjentom wprost, zajmujemy się tym, na czym się znamy i zawsze pod regularną superwizją, rozmawiamy o swojej pracy w zespole by się wzajemnie inspirować i wspierać. Ciągłe szkolenie się to podstawa. Nie oszczędzamy również na komforcie pacjentów i klientów ośrodka. Traktujemy ich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani.”

Hanna Bartosz i Łukasz Warchoł, właściciele Ośrodka „Propsyche”

Zapraszamy do współpracy

Psychiatra dzieci i młodzieży

Chętnie nawiążemy stałą współpracę ze specjalistą psychiatrą dzieci i młodzieży lub osobą w trakcie specjalizacji. Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z podmiotem zewnętrznym, jak i włączeniem specjalisty do zespołu ośrodka.

Psycholog dziecięcy

Rozwijamy obecnie intensywnie dział diagnostyczno-terapeutyczny dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby z różnym stopniem doświadczenia. Do zadań psychologa należne będzie prowadzenie terapii oraz współtworzenie zespołu diagnostycznego i opiniowanie.

Psycholog psychoterapeuta, terapeuta par

W ośrodku specjalizujemy się w psychoterapii psychodynamicznej. Pracujemy pod stałą superwizją, którą zapewniamy w ramach współpracy. Szczególnie zapraszamy osoby otwarte na pracę z parami.

Psycholog seksuolog, psychoseksuolog

Od początku istnienia ośrodka psychoseksuologia stanowi ważny trzon naszej działalności. Zajmujemy się zarówno leceniem zaburzeń seksualnych o podłożu psychicznym, jak i diagnozujemy i opiniujemy w zakresie zdrowia psychoseksualnego.

Zadzwoń do nas (790 219 220) lub napisz (kontakt@pro-psyche.pl)!

Wyróżnia nas zaangażowanie!

Wśród nas nie ma osób, które nie lubią tego, co robią. Dbamy, by tak pozostało.

Nasz rozwój

Od czego się zaczęło?

Zanim PROPSYCHE stało się ośrodkiem psychologiczno-psychiatrycznym w obecnym kształcie każdy z nasz pracował w innym miejscu. Od 2011 roku osoby, które dziś tworzą nasz zespół spotykały się regularnie przy okazji zatrudnienia w różnych instytucjach i realizacji projektów NGO. W 2016 PROPSYCHE rozpoczęło działanie w formie zespołu osób wynajmujących wspólnie przestrzeń gabinetową. W 2018 roku zarejestrowaliśmy PROPSYCHE Sp. z o. o. i rozpoczęliśmy nowy rozdział w naszym rozwoju. Do oferty wprowadziliśmy nie tylko nowe usługi diagnostyczno-terapeutyczne, w tym psychiatryczne, ale także zaczęliśmy rozwijanie oferty szkoleniowej. Wytyczyliśmy w ten sposób nowe kierunki rozwoju jako silny i ambitny zespół specjalistów o spójnym rozumieniu wartości w pracy pomocowej.

Dokąd zmierzamy?

Naszą ambicją jest rozwijać nasz ośrodek i pracować nad profesjonalizacją usług psychologicznych i psychiatrycznych na lokalnym rynku w Bydgoszczy. Nasze podejście doceniają pacjenci i współpracujące z nami instytucje i specjaliści. Chcemy pokazać, że bliska współpraca psychologa, psychoterapeuty i lekarzy psychiatrów, neurologów, seksuologów oraz innych specjalistów zdrowia psychicznego opłaca się wszystkim stronom procesu terapeutycznego. Co więcej, taki styl pracy znacząco obniża prawdopodobieństwo pojawienia się wypalenia zawodowego.