fbpx

Szkolenia i warsztaty

Rozwój zawodowy i osobisty

Wydarzenia dla zawodów pomocowych

Wydarzenia rozwojowe

Trening uważności i redukcji stresu MBSR

Bydgoszcz, 10.05-28.06.2021

Kurs zapobiegania nawrotom depresji MBCT

Bydgoszcz, 12.05-30.06.2021

Organizujemy szkolenia warte Twojego czasu

 Szkolenia dla psychologów i psychoterapeutów

Szkolenia psychologiczne organizowane przez PROPSYCHE oraz współpracujące z nami placówki i poradnie, oferują możliwość rozwoju, a także uzupełnienie posiadanych przez psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów umiejętności i kompetencji. Organizujemy szkolenia jako zespół psychologów i psychoterapeutów w taki sposób, aby były to zawsze dobrze zainwestowane pieniądze i czas. Tak przygotowujemy szkolenia dla profesjonalistów, studentów, praktyków, jak sami chcielibyśmy, aby nas szkolono, a jesteśmy wymagającym zespołem. Przygotowujemy najbardziej praktyczne wiadomości i stwarzamy przyjazną atmosferę do nauki.

Chcemy, by udział w naszych szkoleniach pomagam praktykom w sposób bardziej świadomy i efektywny realizować prowadzone terapie. 

Dotychczas głównymi obszarami realizowanych przez nas szkoleń były:

  • psychologia kliniczna i psychoterapia, m.in. roczny kurs dla studentów,
  • psychiatria i psychofarmakologia, m.in. szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów z zakresu leczenia farmakologicznego zaburzeń psychicznych,
  • psychoseksuologia, m.in. edukacja seksualna, rozwój psychoseksualny człowieka w cyklu życia, terapia zaburzeń seksualnych.

 Szkolenia i warsztaty dla młodzieży i opiekunów

Kursy i warsztaty w naszej ofercie dedykowane są również młodzieży i rodzicom dorastającej młodzieży. W szczególności są to warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju psychoseksualnego. Jako jedna z nielicznych placówek w regionie oferujemy kompleksową ofertę diagnostyczno-terapeutyczną dla młodzieży i osób dorosłych. Wykorzystujemy to doświadczenie oraz zdobyte wykształcenie, tworząc i prowadząc warsztaty i szkolenia, które wspomagają rozwój psychoseksualny młodzieży oraz pomagają opiekunom nastolatków w procesie wychowania.

Jesteśmy otwarci na współpracę w tych i pokrewnych obszarach. Na indywidualne zamówienie organizujemy warsztaty i szkolenia psychologiczne, profilaktyczne i terapeutyczne dla młodzieży, rodziców, osób dorosłych. 

Dodatkowo każdorazowo tematyka dopasowywana jest do potrzeb grupy.