Szkolenia i warsztaty

Rozwój zawodowy i osobisty
Dla zawodów pomocowychWarsztaty rozwojowe

Grupowe zajęcia terapeutyczne i rozwojowe

Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów

Grupy rozwojowe dla młodzieży

dla osób w wielu 12-13 lat oraz 14-15 lat1

 

Grupa rozwojowa dla młodych dorosłych

dla osób w wieku 15-17 lat!

 

Trening uważności dla nastolatków (MBLC-YA)

Kolejna grupa na wiosnę 2024!

 

Szkolenia dla zawodów pomocowych

Choroba afektywna dwubiegunowa, szkolenie

Choroba afektywna dwubiegunowa: diagnoza różnicowa i farmakoterapia

Neuroobrazowanie w otępieniach

Diagnoza uzależnień od substancji i zachowań

Nadchodzące wydarzenia

Neuroobrazowanie w otępieniach

Neurologia dla psychologów i psychoterapeutów

szkolenie w opracowaniu

Zapisz się do newslettera i obserwuj nasze wydarzenia!

Poznaj nas bliżej!

 Szkolenia dla profesjonalistów 

Szkolenia dla psychologów i psychoterapeutów oraz studentów kierunków pomocowych

Szkolenia psychologiczne organizowane przez PROPSYCHE oraz współpracujące z nami placówki i poradnie, oferują możliwość rozwoju, a także uzupełnienie posiadanych przez psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów umiejętności i kompetencji. Organizujemy szkolenia jako zespół psychologów i psychoterapeutów w taki sposób, aby były to zawsze dobrze zainwestowane pieniądze i czas. Tak przygotowujemy szkolenia dla profesjonalistów praktyków i szkolenia dla studentów, jak sami chcielibyśmy, aby nas szkolono, a jesteśmy wymagającym zespołem. Przygotowujemy najbardziej praktyczne wiadomości i stwarzamy przyjazną atmosferę do nauki.

Chcemy, by udział w naszych szkoleniach pomagał praktykom w sposób bardziej świadomy i efektywny realizować prowadzone terapie.

Kursy, szkolenia i warsztaty dla psychologów, psychoterapeutów i ogólnie dla zawodów pomocowych to oferta, którą ciągle rozwijamy i dopieszczamy. Organizujemy kursy on-line i stacjonarne. Proponujemy szkolenia kierowane do praktyków, ale także szkolenia dla studentów psychologii, chcących pogłębić akademicką wiedzę.

szkolenia psychologiczne w Bydgoszczy

Co wyróżnia szkolenia psychologiczne w PROPSYCHE?

Inspiracje czerpiemy z praktyki

Każda z propozycji jest przemyślana i wynika z naszych obserwacji poczynionych w gabinecie i na uczelni – zauważyliśmy, że wiele osób chciałoby poszerzyć swoją wiedzę, a przede wszystkim nabyć nowe, konkretne kompetencje psychologiczne. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym potrzebom. Nasi specjaliści, z namysłem wybierają te informacje, które są najważniejsze i najbardziej przydatne.

Wsłuchujemy się w informacje zwrotne

Staramy się, aby nasza oferta trafia w sedno oczekiwań kursantów, dlatego dużą wagę przywiązujemy do informacji zwrotnych od uczestników. Nie boimy się pytać: co trzeba poprawić i jeśli jest taka potrzeba, wprowadzamy na bieżąco modyfikacje. Wszystko po to, aby nasze szkolenia były dopracowane pod każdym względem, a uczestnicy mieli poczucie, że naprawdę dobrze wykorzystali czas i pieniądze.

Dzielimy się realnym doświadczeniem

Treści przekazywane są w sposób przystępny, ale nie nazbyt uproszczony, by kursantom nie umknęła istota problemu i ważne niuanse związane z poruszanymi kwestiami. W trakcie szkoleń staramy się przybliżyć teorię, fakty i wyniki badań, jednak rdzeniem każdego z kursów jest praktyka, przykłady rzeczywistych przypadków, wydarzeń i sytuacji. Ponieważ osoby prowadzące zajęcia na co dzień mają do czynienia z realnymi problemami osób potrzebujących wsparcia psychologicznego, materiał kursowy na naszych szkoleniach terapeutycznych jest mocno osadzony w realiach codziennej pracy ambulatoryjnej.

Materiały szkoleniowe to podstawa!

Dbamy także o odpowiednie materiały szkoleniowe. Dla naszych kursantów przygotowujemy specjalne wydawnictwa, które pomogą im zatrzymać wiedzę oraz doskonalić umiejętności w trakcie i po zakończeniu kursu. Prezentacje ze szkoleń, które przekazujemy są treściwe i cieszą oko, bo nauka nie musi być czarno-biała i nudna. Dokładamy wszelkich starań, aby przekazywane treści były właściwie ilustrowane a forma graficzna zaciekawiała i ułatwiała zapamiętywanie. Szkolenia psychologiczne staramy się realizować uwzględniając psychologiczną wiedzę na temat procesów uczenia się.