790 219 220 kontakt@pro-psyche.pl

 

Psychofarmakologia i farmakoterapia

dla psychologów i psychoterapeutów

Szkolenie dla praktyków (ONLINE)

Data

28-29.11.2020

Harmonogram zajęć

sobota, niedziela

Adres

Platforma internetowa Zoom

}

Godziny szkoleniowe

16h

Zaświadczenie

Tak
wtfdivi014-url7

Inwestycja

od 690 zł

Opis szkolenia:

Szkolenie kierujemy do psychologów, psychoterapeutów, osób szkolących się w psychoterapii i pomocy psychologicznej, studentów ostatnich lat studiów. Program szkolenia obejmie leczenie zaburzeń depresyjnych i lękowych oraz elementy psychofarmakologii w zaburzeniach osobowości. Program i treści przygotowane zostały we współpracy psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów. Celem szkolenia jest pomoc w rozumieniu specyfiki procesu ambulatoryjnego leczenia psychiatrycznego oraz ułatwienie własnej pracy terapeutycznej z pacjentem leczonym psychiatrycznie jak i przekazanie informacji praktycznych, przydatnych uczestnikom w indywidualnej pracy z pacjentem.

Program ramowy:

  • mechanizmy działania wybranych grup leków w zaburzeniach afektywnych i lękowych oraz przebieg leczenia na przykładzie studiów przypadków,
  • rodzaje leków, ich mechanizmy a osobowość pacjenta,
  • psychofarmakologia w leczeniu zaburzeń osobowości,
  • współpraca lekarza i psychologa/psychoterapeuty,
  • wpływ leków na przebieg kontaktu psychoterapeutycznego.

Termin i miejsce:

28-29.11.2020  szkolenie online – interaktywny udział za pośrednictwem platformy Zoom

Koszt:

790 zł (690 zł przy płatności do 20.10.2020 r.) Dane do przelewu: mBank 25 1140 2004 0000 3802 7797 6980

W tytule przelewu należy wpisać: SZKOLENIE PSYCHOFARMAKOLOGIA 2020, imię i nazwisko uczestnika oraz NIP w przypadku, gdy do przelewu ma zostać wystawiona faktura VAT na firmę.

Opłata zawiera koszt uczestnictwa w szkoleniu online wraz z dostępem do prezentacji wykorzystywanej podczas szkolenia. Zaświadczenia zostaną rozesłane uczestników pocztą.

  • Czas trwania: 16h dydaktycznych (dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia szkolenia zostaną podane w późniejszym terminie)
  • Kontakt: we wszystkich sprawach związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z p. Hanną Bartosz (e-mail: szkolenia@pro-psyche.pl, kom.: 500 232 832)

Rejestracja:

By prawidłowo uzupełnić formularz proszę skorzystać z programu Adobe Reader (link do pobrania programu). Proszę upewnić się, że posiadacie Państwo aktualną wersję programu Adobe Reader (link powyżej). Formularz po wypełnieniu należy wydrukować, podpisać w wyznaczonych miejscach i przesłać wypełniony plik oraz skany mailem (można skorzystać w tym celu także z telefonu, tutaj znajdziecie Państwo instrukcję na temat tego, jak skanować dokumenty telefonem). Proszę wypełnić wszystkie pola, poświadczyć zapoznanie się z regulaminem itp.

Informacje o osobie prowadzącej:

lek. med. Katarzyna Łachut, spec. psychiatra – posiada ponad 25-letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. Posiada doświadczenie pracy zarówno w dużym szpitalu ogólnopsychiatrycznym, placówce klinicznej, odwykowej, jak i wieloletnie doświadczenie pracy ambulatoryjnej. Obecnie pracuje w Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego oraz w prywatnym gabinecie psychiatrycznym. Prowadzi edukację rezydentów psychiatrii. Od wielu lat bierze aktywny udział w badaniach klinicznych leków psychiatrycznych i neurologicznych w charakterze koordynatora krajowego, głównego badacza lub członka zespołu badaczy. Uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w Krakowie.