fbpx

Pomoc psychologiczna online

Specjaliści zdrowia psychicznego ONLINE

Dzięki kontaktowi poprzez internet możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej, psychoseksuologicznej i psychiatrycznej bez wychodzenia z domu.

Psycholog, seksuolog i psychoterapeuta – terapia przez internet

W obecnej sytuacji w kraju bardziej aniżeli kiedykolwiek wcześniej pojawia się u wielu osób potrzeba skorzystania z pomocy psychologicznej. Niestety ze względu na utrudnienia w przemieszczaniu się, odległość od gabinetu, czy potrzebę pozostania w domu, tradycyjny kontakt w gabinecie może być nieosiągalny. W związku z tym, do oferty PROPSYCHE wprowadzamy różne formy pracy przez internet. Korzystamy oprogramowania, które umożliwia bezpieczne, stabilne i szyfrowane połączenie. Poprzez internet świadczymy następujące usługi z naszej standardowej oferty, m.in.:

  • pomoc psychologiczna i psychoseksuologiczna,
  • interwencja kryzysowa,
  • wsparcie psychologiczne,
  • psychoterapia,
  • poradnictwo i terapia seksuologiczna,
  • terapia par i małżeństw,
  • trening mentalny dla sportowców.

Psychiatra – konsultacje psychiatryczne, rozmowa z lekarzem przez internet

Przez internet możesz nie tylko odbyć wizytę z psychologiem, psychoterapeutą, czy psychologiem seksuologiem, ale także z lekarzem psychiatrą. Taka wizyta jest analogiczna do tej w gabinecie. Możesz o przebiegu takiej konsultacji przeczytać tutaj. W trakcie spotkania na spokojnie podzielisz się tym, co przeżywasz. Psychiatra z uwagą Ciebie wysłucha, przeprowadzi wywiad i zaleci właściwą formę leczenia – dobierze leki, omówi sposób przyjmowania, możliwe skutki uboczne itp.

Receptę otrzymasz w wersji elektronicznej, którą możesz zrealizować na terenie całego kraju we wszystkich aptekach. Więcej o e-receptach przeczytasz na stronie Ministerstwa Zdrowia pod tym adresem. Z e-recepty możesz także skorzystać bez posiadania konta pacjenta – dane do wykupienia recepty przekaże Tobie wówczas podczas wizyty lekarz psychiatra.

Psycholog przez internet

specjaliści dla Twojego zdrowia i rozwoju online

Jak wygląda kontakt ze specjalistą przez internet?

Podczas połączenia widzisz i słyszysz osobę, z którą rozmawiasz. W przypadku kontaktu z lekarzem psychiatrą istnieje także możliwość otrzymania recepty w wersji elektronicznej. Do kontaktu wykorzystujemy bezpieczne systemy komunikacji audio-wideo przez internet. Przez wizytą przekażemy Tobie wszelkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób połączy się z Tobą przez internet psycholog, seksuolog, czy psychiatra.

Psycholog, psychiatra przez przez internet? Jak się przytogować?

(w przygotowaniu)