Oferta

W życiu nawet najsilniejszego człowieka przychodzi taki moment, kiedy dalsze zmagania w pojedynkę nie są możliwe lub kosztują nas zbyt wiele, byśmy mogli zachować zdrowie. Depresja, lęk, bolesne doświadczenia w przeszłości czy obecne trudne relacje w rodzinie lub w pracy mogą przyczynić się do znacznego obniżenia jakości naszego życia.

W takich chwilach warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego psychologa, aby móc stanąć na nogi, w pełni korzystać z własnych możliwości, cieszyć się bliskimi relacjami z innymi, własną pracą zawodową i odważnie czerpać z życia to, czego naprawdę w głębi serca pragniemy. Pomocna może być zarówno krótkotrwała interwencja kryzysowa czy konsultacje psychologiczne, jak i bardziej systematyczna praca jak psychoterapia krótkoterminowa lub długoterminowa. Oferujemy także konsultacje psychoseksuologiczne i terapię seksuologiczną.

Być może rozważasz skorzystanie z wsparcia profesjonalisty lub poszukujesz pomocy dla bliskiej Tobie osoby. Jeśli to czytasz, pierwszy krok masz już za sobą. Aby dowiedzieć się więcej na temat rodzaju wsparcia, z którego możesz skorzystać, wybierz interesujący Ciebie temat: