Nakielska 175a, Bydgoszcz kontakt@pro-psyche.pl 790 219 220

Specjaliści zdrowia psychicznego

Psycholog, seksuolog, psychotereapeuta

Psycholog sportu

Lekarz psychiatra

Warsztaty i szkolenia psychologiczne


W życiu nawet najsilniejszego człowieka przychodzi taki moment, kiedy dalsze zmagania w pojedynkę nie są możliwe lub kosztują nas zbyt wiele, byśmy mogli zachować zdrowie. Depresja, lęk, bolesne doświadczenia w przeszłości czy obecne trudne relacje w rodzinie lub w pracy mogą przyczynić się do znacznego obniżenia jakości naszego życia.

W takich chwilach warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego psychologa, aby móc stanąć na nogi, w pełni korzystać z własnych możliwości, cieszyć się bliskimi relacjami z innymi, własną pracą zawodową i odważnie czerpać z życia to, czego naprawdę w głębi serca pragniemy. Pomocna może być zarówno krótkotrwała interwencja kryzysowa czy konsultacje psychologiczne, jak i bardziej systematyczna praca jak psychoterapia krótkoterminowa lub długoterminowa. Oferujemy także konsultacje psychoseksuologiczne i terapię seksuologiczną. Dzięki temu, że pracujemy zespołowo oraz z innymi specjalistami takimi jak lekarz neurolog, lekarz seksuolog nasza terapia psychologiczna, czy farmakologiczna może być jeszcze bardziej skuteczna.

Jeśli to czytasz, najprawdopodobniej poszukujesz wsparcia profesjonalisty dla siebie lub dla bliskiej Tobie osoby. Masz zatem pierwszy krok masz już za sobą. Aby dowiedzieć się więcej na temat rodzaju wsparcia, z którego możesz skorzystać, wybierz interesujący Ciebie temat poniżej, by dowiedzieć się więcej lub przejdź do zakładki zespoł/kontakt, aby umówić się z wybranym specjalistą lub specjalistką.

Print Friendly, PDF & Email