Nakielska 175a, Bydgoszcz kontakt@pro-psyche.pl 790 219 220

lek. med. Katarzyna Łachut

specjalista psychiatra, psychoterapeuta

***

Wybierz interesujący Ciebie temat:

***

Informacje kontaktowe:

Telefon do rejestracji: (+48) 728 320 707

Prosimy dzwonić między 10:00 a 16:00. Jeśli numer jest niedostępny, prosimy zostawić wiadomość SMS z prośbą o kontakt, oddzwonimy.

wróć do początku strony

Zakres usług:

  • kompleksowa diagnoza i farmakologiczne leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych (m.in. leczenie depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju związanych z kryzysem w związku, pracy itp.)

  • diagnoza i leczenie zaburzeń neurodegeneracyjnych i chorób otępiennych (m.in. choroba Alzheimera),

  • psychoterapia w nurcie psychodynamicznym.

Więcej na temat zakresu leczenia psychiatrycznego, które oferujemy w PROPSYCHE przeczytasz tutaj.

wróć do początku strony

O specjaliście:

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów z zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Pracowała zarówno w dużym szpitalu ogólnopsychiatrycznym, placówce klinicznej, na oddziale dziennym, jak i posiada wieloletnie doświadczenie pracy ambulatoryjnej. Obecnie pracuje w Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego oraz w prywatnym gabinecie psychiatrycznym.

Prowadzi edukację rezydentów psychiatrii. Od wielu lat bierze aktywny udział w badaniach klinicznych leków psychiatrycznych i neurologicznych w charakterze głównego badacza lub członka zespołu badaczy. Uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w Krakowie. Regularnie bierze udział w konferencjach i sympozjach psychiatrycznych w kraju i na świecie.

wróć do początku strony

Cennik:

  • wizyta diagnostyczna (pierwsza wizyta) – 250 zł / 50-60 min.
  • wizyta lekarska kontrolna – 180 zł / 25-30 min.
  • sesja psychoterapeutyczna, konsultacje do psychoterapii (wizyty odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu) – 120 zł / 45 min.

wróć do początku strony

 

Print Friendly, PDF & Email