Psycholog, psychoterapeuta

mgr Hanna Bartosz

Jestem psychologiem, socjoterapeutą oraz psychoterapeutą. Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych i młodzieży. Ukończyłam psychologią o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Zakres usług

Kompetencje

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów

Hanna Bartosz - psycholog Bydgoszcz | Propsyche.

W jaki sposób pracuję?

Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywałam w Krakowskim CentrumPsychodynamicznym. Prowadzę warsztaty w zakresie psychoedukacji oraz umiejętności społecznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. pracując przez kilka lat jako psycholog w hospicjach dla dzieci oraz osób dorosłych prowadzonych przez Dom Sue Ryder w Bydgoszczy. Nieustająco podnoszę swoje kompetencje biorąc udział studiach podyplomowych, szkoleniach oraz konferencjach, podczas których wymieniam swoje doświadczenia z innymi psychologami oraz psychoterapeutami.

Prowadzone przez siebie procesy psychoterapeutyczne poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz psychoseksuologów klinicznych. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Psycholog, psychoterapeuta, psychoseksuolog

Kwalifikacje zawodowe

Wykształcenie akademickie i szkolenia długoterminowe

Wybrane kursy i szkolenia krótkoterminowe

"Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że pan Łukasz jest świetnym specjalistą jest osobą przed którą można się otworzyć, nie wyczuwa się żadnej bariery ani żadnego skrępowania."

"Takie miejsca powinny być nagradzane. Pozytywne rekomendacje to nie wszystko. Warto aby więcej osób wiedziało o istnieniu takiego miejsca, które nie tylko pod względem personelu ale nawet przemyślanego wystroju i przepustowości pomieszczeń..."

Julia Jastrzębska

"Dzięki temu, że pojawiłam się w tym miejscu i trafiłam na odpowiednią osobę, dzisiaj mogę normalnie funkcjonować psychicznie."

Więcej specjalistów Propsyche...