Barbara Golasik - Propsyche - psycholog Bydgoszcz.

mgr Barbara Golasik

Pedagog, psychoterapeuta, trener

Zakres usług

 • pomoc psychopedagogiczna,
 • psychoterapia dzieci i młodzieży,
 • diagnoza psychologiczna-pedagogiczna, opiniowanie (w zespole pedagog-psycholog).

 

  O specjaliście

  Jestem pedagogiem, terapeutą dzieci i młodzieży z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem trenerem grupowym treningu zastępowania agresji (AMITY ART nr 39/TZA/2020), odbyłam liczne szkolenia i kursy z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży z autyzmem (PECS, PEP- R, III stopniowe szkolenie z zakresu diagnozy i terapii dzieci z autyzmem SPOA, Synapsis) oraz posiadam certyfikat diagnosty (KOZE nr 40/42). Posiadam dyplom terapeuty stosowanej analizy zachowania. Uczestniczę także w szkoleniu dla nauczycieli mindfulness.

  Ukończyłam liczne szkolenia i kursy z zakresu wspierania rozwoju emocjonalnego dzieci i młodzieży, m.in na temat metod wspierania emocjonalnego rozwoju dziecka, podstaw muzykoterapii, komunikacji z dzieckiem, pracy z dzieckiem z ADHD. Posiadam również certyfikat trenerski I stopnia z zakresu Sensoplastyki – plastyki sensorycznej dla małych dzieci.

  Od 15 lat pracuje jako terapeuta z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz szkolenia z zakresu diagnozy i pomocy dzieciom z problemami rozwojowymi w szkołach oraz środowisku domowym, treningi kompetencji rodzicielskich, warsztaty dla rodziców nastolatków, grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet.